Temat: studia produkcyjne

Wydanie: STUDIA PRODUKCYJNE 2019

M5 FILM

MARIUSZ PIETKIEWICZ CEO

ADRES, KONTAKT

00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21
www.m5film.pl
+48 603 496 497

OSOBA ZARZĄDZAJĄCA

Mariusz Pietkiewicz – CEO

ROK POWSTANIA: 2007

LICZBA PRACOWNIKÓW: 7

LICZBA DNI ZDJĘCIOWYCH W 2018 ROKU: 34

KRÓTKO O FIRMIE

M5 Film od ponad 12 lat organizuje profesjonalne plany zdjęciowe do filmów reklamowych i sesji zdjęciowych. Naszą misją jest inspirowanie klientów do osiągania swoich celów marketingowych za pomocą odpowiednio dobranego języka filmowego. Cieszymy się, kiedy nasze filmy są doceniane, a klienci decydują się na stałą współpracę. Doświadczenie M5 to produkcja ponad 400 reklam telewizyjnych.

ZASOBY WŁASNE

Siedziba M5 znajduje się na terenie WFDiF. Posiadamy sprzęt do postprodukcji obrazu, zestawy montażowe na komputerach Dell Precision 5820: Avid Media Composer i Adobe After Effects.

MODEL WSPÓŁPRACY Z REŻYSERAMI

Współpracujemy z najlepszymi agencjami reżyserskimi i freelancerami.

ZAUFALI NAM:

•Alcon
•Atlas
•Bielenda
•Colian
•mBank
•Media Markt
•Herbapol
•Orange
•Polpharma
•Smyk

PRODUKCJE POZAREKLAMOWE

Tytuł: „Ferdynand Wspaniały”
Rok produkcji: 2019
Klient: Teatr Polski (Warszawa)

To projekt promujący spektakl „Ferdynand Wspaniały” w reżyserii Przemysława Wyszyńskiego. Muzykę do spektaklu skomponował Filip Kuncewicz, a słowa do piosenek napisał Jacek Cygan. Do kompilacji trzech utworów powstał teledysk, gdzie w technice wirtualnego studia stworzyliśmy minutową animację przenoszącą w świat Ferdynada aktorów grających główne role.

NAJCIEKAWSZA REALIZACJA

Press

TYTUŁ: „KOPERNIK”
ROK PRODUKCJI: 2018
KLIENT: ORANGE

To kolejna z serii reklam Orange na Kartę realizowanych przez M5 Film. Scenariusz przygotowała agencja Publicis, a reżyser Michał Gazda doskonale zaakcentował humorystyczne dialogi. Główne role grają Robert Górski i Mikołaj Cieślak, znani z serialu „Ucho prezesa”. Rozmawiają w muzeum o trudnych relacjach damsko-męskich. Nieoczekiwanie do rozmowy włącza się Mikołaj Kopernik z obrazu. Scenografia muzeum powstała w Pałacu Kultury i Nauki, autorem zdjęć był Tomek Augustynek.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.