Temat: studia produkcyjne

Wydanie: STUDIA PRODUKCYJNE 2019

FILM FICTION

ADRIAN PAWŁOWSKI właściciel, producent

ADRES, KONTAKT

00-680 Warszawa
ul. Poznańska 14/23
+48 793 145 467
www.film-fiction.com

OSOBA ZARZĄDZAJĄCA

Adrian Pawłowski – właściciel, producent

ROK POWSTANIA: 2011

LICZBA PRACOWNIKÓW: 8

LICZBA DNI ZDJĘCIOWYCH W 2018 ROKU: 40

KRÓTKO O FIRMIE

FILM FICTION to niezależny dom produkcyjny współpracujący z firmami, które doceniają artykularną i estetyczną wartość produkcji. Koncentrujemy się na projektach, które rozwijają klientów, twórców i nas samych. Zrealizowaliśmy ponad 350 produkcji, nie tylko spoty reklamowe, ale także sesje zdjęciowe, teledyski, kampanie społeczne. Mamy w portfolio formy dokumentalne i fabularne. Na tegorocznej gali Konkursu KTR zdobyliśmy 5. miejsce w rankingu najlepszych domów produkcyjnych w Polsce. Ponadto jury Konkursu KTR 2019 nagrodziło nas pięcioma Mieczami.

MODEL WSPÓŁPRACY Z REŻYSERAMI

Głównie współpracujemy z reżyserami reprezentowanymi przez impresariaty twórców i z niezależnymi freelancerami.

ZAUFALI NAM:

AGENCJE:
•Ogilvy
•VMLY&R Poland
•Plej
•IQ Marketing
•Cut the Mustard

KLIENCI:
•LOTTE Wedel
•Wyborowa Pernod Ricard
•Play
•Kompania Piwowarska
•PepsiCo

PRODUKCJE POZAREKLAMOWE

•„Duch”, rok 2018/2019, klient: British Automotive Polska – teledysk to owocna współpraca reżysera Marcina Filipka i operatora Wojtka Zielińskiego, którzy wciągnęli widza w niezwykłą grę perspektyw czasowych. Zbudowany jest z trzech części: miejskiej, przedstawiającej retrospekcję i końcowej, stanowiącej cel podróży.

•„Dla mnie”, rok 2018, klient: Asfalt Records – teledysk wyreżyserowany przez Filipa Bartczaka, który wraz z operatorem Olafem Malinowskim stworzyli obraz wzorowany na filmie „Baby Driver” z gościnnym udziałem Huberta Urbańskiego.

NAJCIEKAWSZA REALIZACJA

Press

TYTUŁ: „JAK BRZMI CZEKOLADA?”
ROK PRODUKCJI: 2018
KLIENT: LOTTE WEDEL

Piękna i wyjątkowa kompozycja scenograficzna przedstawia w zmysłowych dla oka obrazach proces krojenia, kruszenia i polewania czekolady, które swoją powtarzalnością dają nietuzinkowy efekt. Połączenie scenografii z dźwiękiem i kompozycją światła pozwoliło przenieść widza w świat zarezerwowany wyłącznie dla animacji. Kluczowym elementem było skomponowanie utworu bazującego na dźwiękach nagranych podczas wytwarzania czekolady. Produkcji towarzyszą odgłosy procesu powstawania czekolady gorzkiej stworzone przez CORD Warsaw. Nad produkcją pracowali: kreacja – agencja Ogilvy, reżyser – Patryk Kizny, operator – Krystian Stępień, scenograf – Patrycja Bołzan. Projekt otrzymał cztery nagrody w Konkursie KTR 2019.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.