Temat: biura reklamy

Wydanie: BIURA REKLAMY 2023

Press i Presserwis

IWONA SZYMAŃSKA-ŁAJEWSKA head of events, WANDA KOWZAN dyrektorka sprzedaży, ANNA GUŹNICZAK account manager, EMILIA BORUSZAK specjalista

Wanda Kowzan
dyrektorka sprzedaży
tel. 601 760 082
[email protected]

Urszula Angiełow
account manager
tel. 607 034 509
[email protected]

Anna Guźniczak
account manager
tel. 667 887 732
[email protected]

Iwona Szymańska-Łajewska
head of events
tel. 667 887 726
[email protected]

Emilia Boruszak
specjalista
tel. 601 970 006
[email protected]

Kontakt

ul. Dąbrowskiego 75/66
60-523 Poznań,
tel. 61 861 66 14
ul. Świętokrzyska 30/150
00-116 Warszawa
tel. 22 334 83 33
[email protected]
Press.pl

Na rynku mediów wyróżnia nas wysokiej jakości dziennikarstwo, szybkie dostarczanie newsów z branży mediowej i reklamowej, a także precyzyjne dotarcie do atrakcyjnych grup docelowych. Materiały magazynu „Press”, „Presserwisu” i portalu Press.pl odbijają się szerokim echem, o czym świadczy trzecie miejsce w zestawieniu najczęściej cytowanych mediów w kategorii magazynów w 2022 roku według IMM. Odbiorcami naszych mediów są dziennikarze i menedżerowie mediów, graficy i fotografowie, twórcy kreacji reklamowych, pracownicy działów obsługi klienta agencji reklamowych, mediowych i PR oraz zarządzający tymi podmiotami, a także specjaliści od komunikacji i marketingu marek itp. To w wielu przypadkach liderzy opinii, a przy tym atrakcyjni konsumenci.

Dzięki temu nasze media są jakościową przestrzenią do promowania produktów i usług, ale też budowania wizerunku marek, informowania o realizowanych przez nie projektach i podejmowanych działaniach, edukowania z nowych rozwiązań i narzędzi. Świadczy o tym długoletnia współpraca z wieloma partnerami biznesowymi. Niesłabnącym zainteresowaniem właścicieli brandów cieszą się też nasze projekty specjalne i eventy. I tak od ponad ćwierćwiecza branża mediów spotyka się na gali wręczenia nagród Grand Press, gdzie ogłaszamy też, kto został Dziennikarzem Roku. Od 18 lat najlepsi fotografowie zgłaszają swoje prace do konkursu Grand Press Photo. Od 15 lat rokrocznie duże zainteresowanie branży public relations i nie tylko wzbudza Top Marka – realizowane przez nas i PSMM Monitoring & More badanie wizerunku marek w prasie i internecie, w tym w mediach społecznościowych. W środowisku reklamowym cenionym wyróżnieniem stały się tytuły AD WO/MAN przyznawane przez jego przedstawicieli pod egidą „Press”.

Utrzymanie wysokiej jakości mediów i rozwój projektów specjalnych oraz organizacja atrakcyjnych eventów pozostają naszym priorytetem. Doświadczenie uczy bowiem, że są one ważne dla partnerów biznesowych jako kanał dotarcia do tych, którzy mają największy wpływ na media i reklamę.

MEDIA

Prasa: „Press” – średni nakład: 3000 egz. (I-XII 2022, dane własne)

Internet: płatny newsletter „Presserwis” – liczba użytkowników: 9 388, Press.pl – liczba odsłon: 684 987 (Google Analytics, I 2023), bezpłatny newsletter „Pressletter” – liczba odbiorców: 4 580 (dane wydawcy, I 2023), profil na Facebooku – liczba obserwujących: 70 tys., profil na Twitterze – liczba followersów: 37 813

Eventy: Grand Press, Grand Press Photo, Grand Mobile Photo, Grand Video Awards, AD WO/MAN

Projekty specjalne: Top Marka, CSR, Panorama Reklamy, Biura Reklamy Mediów, Ranking Agencji Public Relations PR Check, Studia Produkcyjne, Telewizja & Wideo, Direct Mail, PressInstitute, debaty wideo

HIT 2022

Za nami bardzo udany, intensywny rok. Pomimo niepewności na rynku i zmian udało nam się zrealizować nasze założenia budżetowe oraz wizerunkowe. Efektem pracy całego zespołu biura reklamy i eventów było utrzymanie współpracy z większością klientów na tym samym lub wyższym poziomie. Cieszymy się z lojalności od lat nas wspierających partnerów biznesowych.

Każda publikacja tematyczna, którą wydaliśmy w druku, była udostępniana w wersji digitalowej, co znacznie zwiększyło dotarcie przekazu reklamowego naszych partnerów. Z kolei każdy nasz event był transmitowany na żywo w TVN 24 lub w ogólnopolskim portalu, co zapewniło naszym partnerom imponujący efekt wizerunkowy oraz AVE.

Z okazji 15-lecia Top Marki wspólnie z PSMM Monitoring & More zorganizowaliśmy galę wręczenia nagród 50 brandom najczęściej i najlepiej opisywanym w prasie i internecie.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.