Temat: Domy produkcyjne

Wydanie: RYNEK DOMóW PRODUKCYJNYCH 2018

TVIP Sp. z o.o.

Adres: Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

Strona:  http://tvip.pl i http://webcaster.pl

Prezes: Honorata Gawlas

Rok powstania: 2013

Właściciele: Honorata Gawlas, Dominik Twardowski

Liczba współpracowników: 27

Liczba zrealizowanych produkcji w 2018 roku: 422

Zaufali nam: PGE, Tauron, mBank, Millennium, BOŚ Bank, Getin, CDM Pekao, Adamed, Sanofi, MSD, Roche, Galderma, Medicover, AON, Echo Investment, SKANSKA, CCC, AVIVA, InterRisk, UNIQA, Interseroh, Kinnarps, Grupa Pracuj, Canon, Comarch.

Nasze produkcje: webinaria, pigułki wiedzy, live streaming z wydarzeń, wywiady, debaty, szkolenia i kursy online, customer success story, onboarding video, programy internetowe.

Inne informacje: Specjalizujemy się w produkcjach z “gadającymi głowami” – ekspertami, zarządami, trenerami, pracownikami. Pomagamy markom komunikować się za pomocą wideo w obszarach: marketingu, komunikacji wewnętrznej i rozwoju pracowników. Nasze kompetencje:

DORADZTWO - projektowanie i wdrażanie strategii wideo. 

PRODUKCJA LIVE i VOD - zaawansowane zaplecze produkcyjne: własne studio green screen i studio webinarowe. Najlepsze praktyki poparte 12-letnim doświadczeniem i bogatym portfolio klientów korporacyjnych. Stworzyliśmy dedykowaną przestrzeń do produkcji wideo w wysokiej jakości, komforcie i miłej atmosferze. 

TRANSMISJE ONLINE - obsługa wydarzeń w zakresie live streamingu. 

VIDEO CMS – autorski system do tworzenia telewizji korporacyjnej / serwisów wideo pod własną domeną. 

WEBCASTER.PL - serwis biznesowo-edukacyjny kierowany do profesjonalistów marketingu, komunikacji i rozwoju. Wspieramy organizacje w efektywnej komunikacji z pracownikami i klientami, budowaniu świadomości marki, zbieraniu leadów, tworzeniu przekazu który motywuje, rozwija i angażuje.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.