Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Grudzień 06, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telewizja kablowa Toya zwiększa prędkość internetu

(fot. pixabay.com)

Grupa Toya, działająca głównie w województwie łódzkim, przyspieszyła prędkości we wszystkich dotychczasowych pakietach internetowych. Zwiększył się upload (wysyłanie danych), w zależności od posiadanego pakietu, od 25 do nawet 100 proc.

Od grudnia br. zmiany wprowadzone zostały dla abonentów z Łodzi, Pabianic, Mysłowic i Pisza. W Krakowie, Przemyślu, Kutnie i Piotrkowie Trybunalskim będą one dostępne od początku stycznia 2018.

Ostatnio poszerzenie sieci szybkiego internetu anonsowała także telewizja kablowa UPC.

(PM, 06.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Listopad 25, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Interia z nową aplikacją na iOS. Użytkownicy Androida poczekają

Nowa aplikacja dostępna jest dla systemu iOS (materiały prasowe)

Nowa wersja aplikacji portalu Interia.pl pojawiła się w App Store. Odświeżona została nawigacja, ułatwiono dostęp do ustawień i dodatków.

Układ prezentowanych wiadomości został podzielony na newsy w formie listy (serwisy: Fakty, Sport i Biznes) oraz pozostałe kategorie (Lifestyle, Tech, Gry, Plotki, Film, Muzyka itd.) w formie kafelków. W aplikacji pojawił się również nowy blok pogodowy.

- Chcemy, by użytkownik miał zawsze pełny dostęp do najważniejszych i najciekawszych informacji, w przejrzystej formie. Dzięki dodatkom, takim jak aktualna prognoza pogody, relacje na żywo czy wybór kategorii otrzymywanych powiadomień, każdy może być na bieżąco z tym, co go najbardziej interesuje - mówi Michał Antosiewicz, product manager usług mobilnych.

Nowa aplikacji dostępna jest dla systemu iOS. Zespół Interii przeanalizuje uwagi użytkowników i na ich podstawie zostanie przygotowana aktualizacja aplikacji oraz nowa wersja dla systemu Android.

Według badania Gemius/PBI w październiku br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 18,9 mln realnych użytkowników i 1,27 mld odsłon, a sam portal Interia – 13,1 mln użytkowników i 742,8 mln odsłon.

(PM, 25.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo