Serwis o mediach i reklamie

O nas Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 22, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Kowal po prawie 17 latach odchodzi z Onet-RAS Polska

Marek Kowal był m.in. dyrektorem operacyjnym Grupy Onet (fot. materiały prasowe Onet-RAS Polska)

Z Grupą Onet-RAS Polska rozstaje się group data officer Marek Kowal – dowiedział się "Presserwis".

Nasze informacje o odejściu Marka Kowala potwierdza Agnieszka Odachowska, dyrektor komunikacji korporacyjnej Grupy Onet-RAS Polska. – Postanowił on podjąć nowe wyzwania poza grupą – informuje Odachowska.

Marek Kowal do Onetu trafił w 2001 roku. Był m.in. dyrektorem IT. W latach 2008-2014 jako wiceprezes zasiadał w zarządzie spółki DreamLab. W sierpniu 2014 roku został dyrektorem operacyjnym Grupy Onet, a w październiku 2015 roku awansował na stanowisko group data officera.


(KOZ, JM, 22.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 22, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polska Press zamyka serwis Wiadomości24.pl

Serwis dziennikarstwa obywatelskiego Wiadomości24.pl, należący do Polska Press, po 11 latach kończy działalność w dotychczasowej formule.

”Internet i świat zmieniły się w ciągu tych 11 lat, gdy otwieraliśmy Wiadomości24. Dziennikarstwo obywatelskie nie jest dziś tym samym, więc nadszedł czas na zmiany. Dlatego chcemy Wam podziękować za Wasze zaangażowanie w budowanie serwisu i poinformować, że zdecydowaliśmy o zakończeniu działania w tym miejscu. Za trzy miesiące zaprosimy Was pod nowy adres i do współpracy w nowej formule, która – jesteśmy o tym przekonani – znacznie lepiej odpowie na potrzebę dzielenia się informacjami, jak i dotarcia z nimi do zainteresowanych odbiorców” - czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie Wiadomości24.pl.

W serwisie nie można dodawać już nowych treści, ani się rejestrować. ”Prosimy Was o zarchiwizowanie opublikowanych tutaj swoich materiałów. Serwis będzie dla Was dostępny w takiej formie przez najbliższe 3 miesiące” - informuje redakcja.

Polska Press uruchomiła serwis Wiadomości24.pl w 2006 roku. Treści zamieszczali w nim internauci. Jak podał wydawca, w ciągu 11 lat ponad 7 tys. autorów opublikowało blisko 185 tys. materiałów i prawie 600 tys. zdjęć.

(KOZ, 22.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo