Serwis o mediach i reklamie

O nas Pressletter

Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Działkowska przeszła z Polsatu do Cinemobile

Katarzyna Działkowska wcześniej pracowała m.in. dla Polsatu i Canal+ (fot. materiały prasowe)

4 września br. Katarzyna Działkowska objęła stanowisko new business & production director w studiu Cinemobile. Ostatnio była specjalistką ds. produkcji w dziale producentów wykonawczych Telewizji Polsat.

Działkowska odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów i nadzór nad projektami telewizyjnymi oraz produkcją filmów reklamowych. Z Polsatem była związana od 2007 roku, m.in. jako producentka, wcześniej (w latach 1995-2007) była asystentką pionu w Canal+ Cyfrowym.

Cinemobile to studio komunikacji marketingowej specjalizujące się w działaniach z zakresu branded content. Oferuje też szkolenia medialne.

(JM, 05.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 06, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezes Kurski ma dwie propozycje dla Marzeny Paczuskiej

(fot. Archiwum Press)

Marzena Paczuska, szefowa "Wiadomości" TVP 1, ma 6 września wrócić z przedłużonego urlopu. Prawdopodobnie straci stanowisko w "Wiadomościach", ale pozostanie w strukturach TVP.

Prezes TVP Jacek Kurski w rozmowie z "Presserwisem" zapewnia, że ma dla Marzeny Paczuskiej propozycje pracy. - Niezwykle cenię panią dyrektor. Wyjaśnimy sobie kwestie sporne. Przygotowałem dla niej dwa stanowiska. Jedno bardziej zajmujące od drugiego, oba jednak prestiżowe - mówi Jacek Kurski. Pytany, czy zgadza się na odwołanie Paczuskiej ze stanowiska szefowej "Wiadomości", Kurski odpowiada tylko: - Kwestie personalne w redakcjach pozostawiam w gestii ich szefów.

Jest więc raczej przesądzone, że Marzena Paczuska, która formalnie wciąż pozostaje szefową "Wiadomości", straci stanowisko. Tego chce Klaudiusz Pobudzin, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

O dwóch propozycjach prezesa TVP dla Paczuskiej wspominają w najnowszym numerze "Sieci Prawdy" Robert Mazurek i Igor Zalewski - sugerując jednak, że Marzena Paczuska odrzuciła już obie propozycje Kurskiego i chce pozostać w "Wiadomościach". Pytana przez "Presserwis", Paczuska nie odpowiedziała. 

Funkcję p.o. szefa "Wiadomości" pełni Jarosław Olechowski. W sierpniu br. "Wiadomości" straciły rok do roku - a więc wobec "Wiadomości" nadawanych już po dobrej zmianie w telewizji - ponad pół miliona widzów (dane NAM).


Maciej Kucharski

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo