Serwis o mediach i reklamie

O nas Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Lis na Twitterze w lipcu najszybciej zdobywał obserwujących

(fot. pixabay.com)

W lipcu br. na Twitterze w kategorii mediów tradycyjnych największą liczbę obserwujących miał TVN 24 - 1,3 mln - wynika z raportu firmy Sotrender. Najpopularniejsze konto na polskim Twitterze w kategorii Dziennikarz wciąż ma Tomasz Lis.

W lipcu br. konto TVN 24 odnotowało wzrost liczby obserwujących o 1 proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca. Na kolejnych pozycjach znalazły się: MTV Polska – 1 mln obserwujących (wzrost o 0,4 proc.), "Newsweek Polska" – 867 tys. (wzrost o 0,9 proc.), "Gazeta Wyborcza" – 743 tys. (wzrost o 0,7 proc.), TVP Info – 661 tys. (wzrost o 0,8 proc.). 

Spośród stacji radiowych najwięcej obserwujących na Twitterze miało Radio Tok FM - 319 tys. (wzrost o 0,6 proc.). Kolejne były Radio Eska – 73 tys. (wzrost o 1 proc.) i Program III Polskiego Radia – 46 tys. (wzrost o 1 proc.).  

W kategorii Portale internetowe najwięcej obserwujących miały Gazeta.pl – 604 tys. (wzrost o 0,5 proc.), Weszlo.com – 135 tys. (wzrost o 2 proc.) i Natemat.pl – 55 tys. (wzrost o 1 proc.). 

Dziennikarzem, który ma najwięcej obserwujących, pozostał Tomasz Lis - 737 tys. osób (wzrost o 4 proc.). Na kolejnych miejscach znaleźli się Jarosław Kuźniar – 604 tys. obserwujących (wzrost o 1 proc.) i Mateusz Borek – 518 tys. (wzrost o 1 proc.).

(JOK, 10.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: programy telewizyjne

Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał History wyprodukował internetowy serial dokumentalny

Ekspertem w programie jest historyk i dziennikarz Michał Wójcik (fot. A+E Networks)

Kanał History (A+E Networks) wyprodukował swój pierwszy internetowy serial dokumentalny ”Skarby polskie”, który w czwartek został udostępniony użytkownikom aplikacji Nc+ Go TV.

”Skarby polskie” to cykl sześciu kilkuminutowych odcinków, w których przybliżone zostaną historie dotyczące najbardziej tajemniczych skarbów. Ekspertem w programie jest historyk i dziennikarz Michał Wójcik.

Za produkcję ”Skarbów polskich” odpowiada firma Dziki Lis, a reżyserem cyklu jest Aleksandra Flis. Ze strony A+E Networks za nadzór nad projektem odpowiadają Katarzyna Grynienko i Tomasz Wysocki.

Premiera całej serii ”Skarby polskie” odbyła się w czwartek 10 sierpnia w aplikacji NC+ Go TV (platforma NC+ jest partnerem cyklu). Od 25 sierpnia odcinki serialu zamieszczane będą co tydzień na stronie kanału i profilach History na YouTube i Facebooku.

(KOZ, 12.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo