Serwis o mediach i reklamie

O nas Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 15, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Tele Tydzień" utrzymuje wysoką sprzedaż

(fot. Free-Photos / pixabay.com / lic. CC0)

"Tele Świat" i "TV 14" w kwietniu br. poprawiły sprzedaż - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. Wśród pism telewizyjnych najlepiej sprzedaje się "Tele Tydzień".

Wśród tygodników telewizyjnych najlepszą sprzedaż ma "Tele Tydzień" - w kwietniu br. jego sprzedaż wyniosła 768 200 egz. i była niższa o 0,85 proc. w porównaniu z kwietniem ub.r. Drugi w tym segmencie jest tygodnik "To & Owo" - 303 747 egz. (spadek o 4,66 proc.), trzeci "Magazyn Telewizyjny Kurier TV" - 149 998 egz. (spadek o 10,34 proc.).

Spośród tv guide'ów będących dwutygodnikami najwyższą średnią sprzedaż w kwietniu br. miał "Tele Świat" - 345 873 egz. (wzrost o 6,97 proc. w porównaniu z kwietniem ub.r.). Wzrost sprzedaży odnotował też "TV 14" - o 7,56 proc., do 205 499 egz. Na trzecim miejscu jest "Świat Seriali" - 167 028 egz. (spadek o 11,25 proc.). Wzrost w segmencie dwutygodników zanotował też "Tele Max" - o 0,34 proc., do 147 571 egz.

Wszystkie wymienione tytuły należą do Wydawnictwa Bauer. (JM)

(a,d, 15.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 17, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krystyna Pawłowicz zachęca KRRiT do odbierania koncesji "niesłusznym" mediom

Krystyna Pawłowicz zarzuca mediom komercyjnym, że "podkręcają emocje nienawiści, instruują na bieżąco bojówki i chuliganerię zbowidowsko-lewacką" (fot. Lukas Plewnia/www.polen-heute.de)

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz napisała na Facebooku: "macki totalnej opozycji, ich wyrobnicy, manipulacjami lub bezpośrednio, bez skrępowania nawołują do blokowania reform i obalenia demokratyczne wybranych polskich władz".

Krystyna Pawłowicz zarzuciła mediom komercyjnym, że "podkręcają emocje nienawiści, instruują na bieżąco bojówki i chuliganerię zbowidowsko-lewacką". Dalej we wpisie pyta retorycznie: "CZY jednak zachęcanie, a nawet WZYWANIE DO OBALENIA legalnych władz jest zadaniem dopuszczonym koncesjami na nadawanie programów rtv ?". Posłanka przywołuje także przepisy, na podstawie których mediom mogłaby zostać odebrana koncesja: »Art.18 urtv: "...audycje lub inne przekazy NIE MOGĄ PROPAGOWAĆ działań SPRZECZNYCH z prawem i z polską racją stanu..."Art.36 ust.2 urtv, który zezwala na cofnięcie koncesji rtv gdy działalność nadawcy " stwarza ZAGROŻENIE dla BEZPIECZEŃSTWA i obronności państwa". KRAJOWA RADO RADIOFONII i TELEWIZJI – DO ROBOTY!!! Proszę wykonywać swe konstytucyjne i ustawowe zadania, stosować przyznane Radzie środki prawne!!! Czy tam w ogóle ktoś urzęduje???« - kończy post posłanka Pawłowicz.


(JOK, 17.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY