Zapisz się na:
Pressletter

Paweł Gadomski przechodzi z "Wiadomości" TVP 1 do „Wydarzeń” Polsatu17.01.2014 12:32

Od 1 lutego br. Paweł Gadomski dołącza do zespołu Polsat News. Będzie reporterem głównego wydania „Wydarzeń” Polsatu i Polsat News.

Paweł Gadomski jako dziennikarz pracuje od 1994 roku. Zaczynał w Radiu Kolor, w latach 1999-2005 był reporterem "Faktów" TVN, a od listopada 2005 roku dziennikarzem "Wiadomości" TVP 1. Specjalizuje się w tematyce ekonomicznej. (PR)

 
* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + EnterKonkurs Eurowizji zmieścił się w budżecie 15 mln euro

Rada nadzorcza TVP przesłuchała pierwszych kandydatów do zarządu

6,1 mln widzów TVP oglądało występ reprezentantki Polski w finale Eurowizji

11,4 mln widzów oglądało ogłoszenie sondażowych wyników wyborów

Tradycyjne media miały poważny problem z przedłużoną ciszą wyborczą

A A A


Inne artykuły
Jedynki gazet

Puls Biznesu

Przegląd mediów

Lisiecki: PMPG Polskie Media ma bardzo duży potencjał

Michał M. Lisiecki, prezes spółki PMPG Polskie Media, podkreślił w wywiadzie dla inwestorzy.tv, że jego firma ma "bardzo duży potencjał" oraz "stabilne wyniki". - Nasza przyszłość jest w mediach cyfrowych, produkujemy bardzo dużo wysokiej jakości kontentu, jesteśmy wskaźnikowo na swoim rynku numerem jeden w cytowalności, numerem jeden w top 10 najlepiej zarabiających magazynów. Jesteśmy jednym z najlepiej rozpowszechnianych tygodników, najbardziej atrakcyjnych również dla reklamodawców i dla czytelników, więc potencjał jest ogromny - powiedział.

Charter Comm bliski przejęcia Time Warner Cable

Time Warner Cable jest bliski osiągnięcia porozumienia odnośnie przejęcia przez mniejszego rywala, koncern Charter Communications w ramach transakcji o szacunkowej wartości 55 mld USD tworzącej z drugiego i trzeciego największego operatora kablowego w USA głównego rywala dla sektorowego lidera, spółki Comcast, donosi Bloomberg.

Allegro rozpoczyna sprzedaż detaliczną. Czy to początek rywalizacji z własnymi użytkownikami?

Grupa Allegro w piątek uruchomiła Sklep Allegro i zaczyna właśnie konkurencję z… własnymi użytkownikami. Na razie w kategorii zabawek z okazji dnia dziecka, ale moi informatorzy donoszą, że niedługo w Sklepie Allegro pojawią się przedmioty z innych kategorii. Według informatorów Grupa Allegro wynajęła już dwa magazyny właśnie na poczet własnej sprzedaży detalicznej.

Najważniejsze narzędzia SEO dla dziennikarza internetowego

SEO, a w szczególności jego najbardziej użytkowa działka - SEO copywriting - to już nie jest wiedza tajemna, lecz codzienność dla wielu. Każdy świadomy dziennikarz internetowy zdaje sobie sprawę, w jakim środowisku żyją jego materiały i wykorzystuje niektóre techniki pozycjonowania by osiągnąć cel, do którego dąży każdy dziennikarz - dotrzeć do jak najszerszego audytorium.

Najnowszy numer

Okładka Press

Jedź i zrób lepiej

Polską racją stanu jest zrozumienie tego, co się dzieje na Ukrainie.

Nasze debaty

Takie reklamy, jakie społeczeństwo

Klient, agencja, dom mediowy, medium – wszyscy są uczestnikami rynku zwanego reklamą. Ale mimo deklaracji o partnerstwie nie zawsze udaje im się grać do tej samej bramki

Wygrywają marki z pomysłem

O tym, jak dziennikarze i konsumenci wpływają na brandy i co zmieniły social media w pracy PR-owców, rozmawialiśmy w warszawskim hotelu Hilton przed ogłoszeniem wyników badania Top Marka

Lojalność jak religia

Prawdziwa lojalność to bliska relacja konsumenta z marką, w której cena produktu przestaje mieć znaczenie – podkreślają uczestnicy debaty zorganizowanej przez „Press” w siedzibie Diners Club International

Archiwum tekstówFreelinker

redaktor stron WWW
ilustrator
redaktor stron WWW
Copyright 2015© Press sp. z o.o. sp.k.
Created by GoldenSubmarine