Zapisz się na:
Pressletter

TVP: olimpiada na pięciu antenach, w Internecie i na urządzeniach mobilnych

autor: Maciej Kozielski

27.01.2014 08:00

Telewizja Polska pokaże Igrzyska Olimpijskie w Soczi na pięciu antenach.

Transmisje zaplanowały TVP 1 i TVP 2 (w sumie ok. 180 godzin), TVP Sport (350 godzin), TVP Info (ok. 16 godzin) i TVP Regionalna (w jej ramówce zaplanowano nocne pasmo powtórkowe). Relacje na antenach otwartych zaczynać się mają już o godz. 9 i trwać nawet do 20.

 
TVP szykuje transmisje przede wszystkim z dyscyplin, w których Polacy mają szanse na medale.
 
Do Soczi Telewizja Polska wyśle 30-osobową ekipę. W jej składzie znajdą się komentatorzy (m.in. Przemysław Babiarz, Mariusz Czerkawski, Jacek Laskowski, Włodzimierz Szaranowicz i Dariusz Szpakowski), pięć ekip reporterskich oraz obsługa produkcyjna. Główne studio olimpijskie będzie zlokalizowane na Woronicza.
 
Wszystkie transmisje realizowane przez TVP 1, TVP 2 i TVP Sport udostępnione zostaną w postaci streamów w serwisie Soczi2014.tvp.pl. Nadawca przygotuje także 15 kanałów poświęconych poszczególnym dyscyplinom.
 
Na platformie hybrydowej TVP znajdzie się specjalna aplikacja olimpijska. Przygotowana zostanie również aplikacja mobilna, dzięki której na telefonach komórkowych i tabletach będzie można odbierać transmisje antenowe oraz kanały dyscyplin olimpijskich.

 
(KOZ, PR)
* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + EnterKończy się serial "Wspaniałe stulecie", w TVP myślą co dalej

Scripps i TVN nawiązały współpracę programową

TVP 2 kręci na Dolnym Śląsku nowy serial kryminalny

Główni nadawcy telewizyjni wspólną debatę wyborczą planują na...

Za reklamę piwa o niewłaściwej porze TVP ma zapłacić 50 tys. zł kary


A A A
... KONTAKT Z AUTOREM
Maciej Kozielski


Inne artykuły
Najnowszy numer

Okładka Press

Strażnik dóbr

Z Markiem Bieńczykiem rozmawia Cezary Łasiczka z Tok FM.

Jedynki gazet

Rzeczpospolita

Przegląd mediów

Nie karm trolla

"Nie terroryzuj, nie obrażaj, nie bądź nienawistny, nie karm trolla, bądź odważny, bądź odporny, zgłaszaj wstrętne komentarze administratorom" - ruszyła właśnie kampania przeciw mowie nienawiści zorganizowana przez Obywateli Kultury. By jednak coś osiągnęła, muszą się do niej dołączyć politycy, księża, dziennikarze. Wszyscy razem i każdy z osobna.

Newsquest przeprowadza kolejne zwolnienia

Newsquest, trzeci co do wielkości wydawca prasy lokalnej w Wielkiej Brytanii, zwolni fotoreporterów - donosi National Union of Journalists (NUJ), brytyjski związek dziennikarzy.

Czy potrzebna jest Ci licencja na PR-owca?

Wraz z nadejściem nowego roku akademickiego wraca jak bumerang do mnie temat: czy warto studiować PR? Dziś chciałabym raz na zawsze rozwiać wasze wszelkie wątpliwości i przedstawić swój punkt widzenia, wady oraz zalety studiowania tego kierunku.

Polskie marki dopiero uczą się Snapchata. Co sprawia im największe trudności?

Działania marek na Snapchacie muszą być niestandardowe. Klasyczne reklamy się tu nie sprawdzą. Ciekawa kampania musi angażować obserwatora lub pokazywać mu fakty niedostępne innym klientom. Powinna też dawać dostęp do akcji promocyjnych i konkursów oferowanych tylko w tym miejscu, w zamian za zaufanie, jakim odbiorca obdarzył firmę followując jej kanał. Polskie marki dopiero się tego uczą. Co sprawia im największe trudności?

Nasze debaty

Rekomendacja, zaufanie, ludzie

O znaczeniu eventu w komunikacji marketingowej dyskutują przedstawiciele agencji i firm je organizujących.

Pożytek z lajków

Co decyduje o dużej roli mediów społecznościowych w komunikacji firm – dyskutują specjaliści od rynku Internetu oraz od komunikacji korporacyjnej w firmach.

Takie reklamy, jakie społeczeństwo

Klient, agencja, dom mediowy, medium – wszyscy są uczestnikami rynku zwanego reklamą. Ale mimo deklaracji o partnerstwie nie zawsze udaje im się grać do tej samej bramki

Wygrywają marki z pomysłem

O tym, jak dziennikarze i konsumenci wpływają na brandy i co zmieniły social media w pracy PR-owców, rozmawialiśmy w warszawskim hotelu Hilton przed ogłoszeniem wyników badania Top Marka

Archiwum tekstówFreelinker

fotoreporter
redaktor stron WWW
Copyright 2015© Press sp. z o.o. sp.k.
Created by GoldenSubmarine