Zapisz się na:
Pressletter

Viva Polska promuje program Natalii Siwiec


...
07.01.2014 16:13

Kanał Viva Polska promuje program z Natalią Siwiec. Na fanpage’u na Facebooku został przygotowany quiz na temat Natalii Siwiec.

„A co Ty wiesz o Natalii Siwiec” to quiz pytaniami o prywatne i zawodowe życie Natalii Siwiec. Aby wziąć w nim udział, trzeba wejść na oficjalny fanpage programu „Enjoy the view <3 Natalia” i wybrać zakładkę z quizem. Potem należy odpowiedzieć na 13 pytań. Po przejściu quizu do obejrzenia jest materiał wideo z reality show, które startuje 8 lutego w kanale Viva Polska.

 
* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + EnterWildstein rozstaje się z TV Republika, ma go zastąpić Terlikowski

"Kuba Wojewódzki" w TVN na początku sezonu stracił 400 tys. widzów

„M jak miłość” najdroższą pozycją w cenniku TVP

Polsat tłumaczy się z praw do siatkarskiego mundialu

Partnerka Putina szefową największego holdingu medialnego w Rosji


A A A


Inne artykuły
Przegląd mediów

Amazon pokazał nowe czytniki

Amazon zaprezentował nowe czytniki e-booków. Za tańszy model trzeba zapłacić przynajmniej 79 dolarów. Droższy Kindle Voyage, będący obecnie flagowym czytnikiem Amazona, w najskromniejszej wersji kosztuje 199 dolarów.

Reklama odczyta nasze myśli i emocje

System pozwalający oceniać emocje odbiorcy opracowali specjaliści z Uniwersytetu Tokijskiego i agencji Dentsu Aegis Network. W piątek będzie pokazywany w Polsce - pisze Piotr Kościelniak.

OLX.pl rozpoczyna kampanię reklamową

Trzy 30-sekundowe spoty pojawią się we wszystkich największych stacjach telewizyjnych i radiowych. A w internecie - na serwisach takich jak tvnplayer, ipla czy You Tube pojawią się spoty filmowe.

Tańczący ze światłami

Akcja Smarta jest tak smart, że aż banan na twarzy się pojawia. To przykład kreacji ZA, a nie przeciw, co niezbyt często zdarza się w inscenizacjach społecznościowych.

Najnowszy numer

Okładka Press

Patrzony

Próbuję złamać pewien standard dziennikarstwa w Polsce. Szukam poza mainstreamem – mówi Renacie Gluzie Rafał Betlejewski.

Nasze debaty

Z przeszłości do przyszłości

O polskiej transformacji i roli, jaką odegrały w niej media, rozmawialiśmy podczas debaty zorganizowanej z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie

Pozytywnie o zdrowiu

O promocji zdrowego stylu życia rozmawialiśmy w debacie zorganizowanej w Centrum Olimpijskim w Warszawie

Początek drogi

Zrównoważony rozwój miast i regionów to wyzwanie, przed którym stoją samorządy i firmy.

Marka marzenie

Debata fachowców o tym, jak brand uczynić ikoną.

Archiwum tekstówFreelinker

redaktor
grafik dtp
webdesigner
Copyright 2014© Press sp. z o.o. sp.k.
Created by GoldenSubmarine