Zapisz się na:
Pressletter

”Gazeta Prawna” dołączy wzory umów i formularzy

autor: Grzegorz Kopacz

04.10.2005 09:18
Przez sześć tygodni do ”Gazety Prawnej” (Grupa Wydawnicza Infor SA) będą dołączane wzory umów i formularze, mogące przydać się czytelnikom.
Dodatki dołączone zostaną do środowych i czwartkowych wydań dziennika – można je wpiąć do segregatora. W pierwszej części czytelnicy znajdą m.in. oświadczenie sprawcy kolizji drogowej, wniosek o zmianę imienia i nazwiska, pozew o ustanowienie rozdzielności majątkowej między małżonkami, wzór testamentu czy wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych. Druki umów i formularze wzbogacone zostaną o porady ekspertów i słowniczek. Numer środowy dziennika z segregatorem będzie kosztował 4,95 zł, a pozostałe wydania z dodatkami 3,95 zł, czyli o 50 gr więcej niż normalnie. Seria zostanie wsparta przygotowaną przez wydawnictwo akcją reklamową, obejmującą m.in. TVP 1, TVP 2, TVN, TVN Siedem, RMF FM, Program I Polskiego Radia, Program III Polskiego Radia, TOK FM, Radio WAWa, ”Wprost” i ”Ozon”.
 
(GK)
* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + EnterNa Kulturaparyska.com jest 637 numerów miesięcznika Giedroycia

Drukowane wydanie "Financial Times" ma być uzupełnieniem cyfrowego

Tom Toumazis, były prezes Mecomu, dostał pracę w Yahoo

Spór w warszawskim SDP o to kto może być wybierany do władz stowarzyszenia

Magazyny komputerowe sprzedają się coraz słabiej


A A A
... KONTAKT Z AUTOREM
Grzegorz Kopacz


Inne artykuły
Przegląd mediów

Polsat najbardziej apolityczny. TV Trwam na drugim biegunie

Programy publicystyczne w TV Trwam najbardziej sprzyjają opozycji parlamentarnej, a ekipę rządzącą najbardziej wspierają te z TVN24 – pokazały badania przeprowadzone na SWPS. Eksperci wybrali też najbardziej apolityczne medium.

Małgorzata Raczyńska przeszła z TV PiS do biura europosłów

Małgorzata Raczyńska, była szefowa telewizyjnej Jedynki i gwiazda pisowskiej telewizji internetowej, zarządza biurem Europejskich Konserwatystów i Reformatorów w Polsce.

Stan socialmedia

Społeczna akcja przygotowana przez Isobar Poland dla fundacji Itaka. Prościutki pomysł bazujący zachowaniach ludzi na lotniskach. Najtrudniejsze do wymyślenia i najbardziej przemawiające są takie właśnie idee. Bazują na błyskotliwym połączeniu obserwacji zachowań z głębszą myślą.

Smartwatch jako narzędzie szpiegowskie? Uważaj, co na siebie zakładasz

Zaawansowane technologicznie gadżety, które nosimy na sobie (ang. wearables), takie jak smartwatche czy okulary Google Glass, to nowa klasa sprzętu, który umożliwiająca dostęp do internetu. Eksperci z Kaspersky Lab przyjrzeli się im, by sprawdzić, czy oprócz nowych funkcjonalności nie niosą ze sobą nowych niebezpieczeństw.

Najnowszy numer

Okładka Press

Patrzony

Próbuję złamać pewien standard dziennikarstwa w Polsce. Szukam poza mainstreamem – mówi Renacie Gluzie Rafał Betlejewski.

Nasze debaty

Z przeszłości do przyszłości

O polskiej transformacji i roli, jaką odegrały w niej media, rozmawialiśmy podczas debaty zorganizowanej z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie

Pozytywnie o zdrowiu

O promocji zdrowego stylu życia rozmawialiśmy w debacie zorganizowanej w Centrum Olimpijskim w Warszawie

Początek drogi

Zrównoważony rozwój miast i regionów to wyzwanie, przed którym stoją samorządy i firmy.

Marka marzenie

Debata fachowców o tym, jak brand uczynić ikoną.

Archiwum tekstówFreelinker

fotoreporter
grafik dtp
webdesigner
Copyright 2014© Press sp. z o.o. sp.k.
Created by GoldenSubmarine