Zapisz się na:
Pressletter
A A A


Pozostałe artykułyNajnowszy numer

Okładka Press

Strażnik dóbr

Z Markiem Bieńczykiem rozmawia Cezary Łasiczka z Tok FM.

Jedynki gazet

Puls Biznesu

Przegląd mediów

Krzysztof Czabański: dla Tomasza Lisa nie ma miejsca w mediach publicznych

- Dla Tomasza Lisa w obecnym wydaniu nie ma miejsca w mediach publicznych. Jest funkcjonariuszem propagandowym, wykonującym zadania zlecone przez władze - stwierdził Krzysztof Czabański z PiS w programie #dziejesienazywo.

Reklama alkoholu zabroniona, a jednak ją widać

Ustawowy zakaz reklamy alkoholu wysokoprocentowego jest obchodzony na różne sposoby. Producenci sięgają po coraz bardziej wyrafinowane metody promocji swoich produktów.

Nowa, kontrowersyjna aplikacja. Będzie można się wyżyć na znajomych?

Niedługo swoją premierę będzie miała nowa aplikacja Peeple. Budzi wiele kontrowersji, ponieważ służyć będzie do oceniania innych ludzi.

Za kulisami marketingu i PR politycznego

Czym jest marketing polityczny? Jak prezydencji z USA wykorzystywali jego narzędzia do wygrania wyborów i utrzymania władzy? Dlaczego politycy przed wyborami obiecują zbyt wiele? Poznajcie tajniki marketingu i PR politycznego.

Nasze debaty

Rekomendacja, zaufanie, ludzie

O znaczeniu eventu w komunikacji marketingowej dyskutują przedstawiciele agencji i firm je organizujących.

Pożytek z lajków

Co decyduje o dużej roli mediów społecznościowych w komunikacji firm – dyskutują specjaliści od rynku Internetu oraz od komunikacji korporacyjnej w firmach.

Takie reklamy, jakie społeczeństwo

Klient, agencja, dom mediowy, medium – wszyscy są uczestnikami rynku zwanego reklamą. Ale mimo deklaracji o partnerstwie nie zawsze udaje im się grać do tej samej bramki

Wygrywają marki z pomysłem

O tym, jak dziennikarze i konsumenci wpływają na brandy i co zmieniły social media w pracy PR-owców, rozmawialiśmy w warszawskim hotelu Hilton przed ogłoszeniem wyników badania Top Marka

Archiwum tekstówFreelinker

tłumacz
korektor
fotoreporter
Copyright 2015© Press sp. z o.o. sp.k.
Created by GoldenSubmarine