Zapisz się na:
Pressletter
A A A


Pozostałe artykuły
Najnowszy numer

Okładka Press

Wszystkie role Lizuta

Jak dziennikarz religijny „Gazety Wyborczej” stał się współpracownikiem Kuby Wojewódzkiego i celebrytą.

Jedynki gazet

Puls Biznesu

Przegląd mediów

TVN znalazł się w strefie ciszy

Wiosną stacja nie zakwitła. Żeby nie schnąć, jesienią musi trafić z ramówką oraz liczyć na odbicie NC+ i potknięcia Polsatu.

Te wywiady poszły bardzo źle. Druga strona dziennikarskich wpadek

Z nami jest Carla Delevingne, którą możecie znać z teledysku Taylor Swift - tak zaczął się wywiad, o którym słyszeli już chyba wszyscy. Dziennikarze amerykańskiej telewizji śniadaniowej zaliczyli wpadkę, a internauci nie zostawili na nich suchej nitki. Tylko czego spodziewać się po rozmowie, wyliczonej co do sekundy?

Tak się robi social media na Przystanku Woodstock

Tuż przed rozpoczęciem Przystanku Woodstock wpadłem do miejsca, skąd w świat wychodzą wszystkie woodstockowe informacje. Wbiłem do redakcyjnego kontenera Kręcioły, udało mi się oderwać na chwilę Annę Orzech od swoich obowiązków i wypytałem o to jak, czym i jakimi siłami ogarniają woodstockowe media społecznościowe.

Microsoft przerzucił koszty aktualizacji Windowsa 10 na użytkowników

Windows 10 zbiera na razie dość pochlebne recenzje, podobnie jak działania Microsoftu, który zdecydował się bezpłatnie udostępnić nowy system. Okazuje się jednak, że w tej beczce miodu znalazła się łyżka dziegciu, w postaci funkcji o nazwie WUDO.

Nasze debaty

Pożytek z lajków

Co decyduje o dużej roli mediów społecznościowych w komunikacji firm – dyskutują specjaliści od rynku Internetu oraz od komunikacji korporacyjnej w firmach.

Takie reklamy, jakie społeczeństwo

Klient, agencja, dom mediowy, medium – wszyscy są uczestnikami rynku zwanego reklamą. Ale mimo deklaracji o partnerstwie nie zawsze udaje im się grać do tej samej bramki

Wygrywają marki z pomysłem

O tym, jak dziennikarze i konsumenci wpływają na brandy i co zmieniły social media w pracy PR-owców, rozmawialiśmy w warszawskim hotelu Hilton przed ogłoszeniem wyników badania Top Marka

Lojalność jak religia

Prawdziwa lojalność to bliska relacja konsumenta z marką, w której cena produktu przestaje mieć znaczenie – podkreślają uczestnicy debaty zorganizowanej przez „Press” w siedzibie Diners Club International

Archiwum tekstówFreelinker

redaktor stron WWW
fotoreporter
webdesigner
dziennikarz prasowy
fotoreporter
redaktor
Copyright 2015© Press sp. z o.o. sp.k.
Created by GoldenSubmarine