Zapisz się na:
Pressletter
Badania
Telewizja

TVN wiosną pokaże nowy serial z Piotrem Adamczykiem


W styczniu 2014 roku Akson Studio rozpocznie zdjęcia do serialu komediowego „Sama słodycz”, który pojawi się w wiosennej ramówce TVN.

Serial „Sama słodycz” to historia mężczyzny, w którego świat wkracza dziewięcioletni syn Staś. W rolach głównych wystąpią m.in.: Piotr Adamczyk, Adriana Kalska, Natalia Klimas i Mateusz Damięcki. Komedia obyczajowa „Sama słodycz” zaplanowana jest na 13 odcinków. Autorką scenariusza jest Agnieszka Pilaszewska. Reżyseruje go Michał Rogalski.

 
(BG, PR)Scripps i TVN nawiązały współpracę programową

TVP 2 kręci na Dolnym Śląsku nowy serial kryminalny

Główni nadawcy telewizyjni wspólną debatę wyborczą planują na 20 października

Za reklamę piwa o niewłaściwej porze TVP ma zapłacić 50 tys. zł kary

"Pytanie na śniadanie" chce przyciągać widzów nową scenografią i oprawą

A A A


Inne artykuły
Najnowszy numer

Okładka Press

Strażnik dóbr

Z Markiem Bieńczykiem rozmawia Cezary Łasiczka z Tok FM.

Jedynki gazet

Dziennik Gazeta Prawna

Przegląd mediów

Nie karm trolla

"Nie terroryzuj, nie obrażaj, nie bądź nienawistny, nie karm trolla, bądź odważny, bądź odporny, zgłaszaj wstrętne komentarze administratorom" - ruszyła właśnie kampania przeciw mowie nienawiści zorganizowana przez Obywateli Kultury. By jednak coś osiągnęła, muszą się do niej dołączyć politycy, księża, dziennikarze. Wszyscy razem i każdy z osobna.

Newsquest przeprowadza kolejne zwolnienia

Newsquest, trzeci co do wielkości wydawca prasy lokalnej w Wielkiej Brytanii, zwolni fotoreporterów - donosi National Union of Journalists (NUJ), brytyjski związek dziennikarzy.

Polskie marki dopiero uczą się Snapchata. Co sprawia im największe trudności?

Działania marek na Snapchacie muszą być niestandardowe. Klasyczne reklamy się tu nie sprawdzą. Ciekawa kampania musi angażować obserwatora lub pokazywać mu fakty niedostępne innym klientom. Powinna też dawać dostęp do akcji promocyjnych i konkursów oferowanych tylko w tym miejscu, w zamian za zaufanie, jakim odbiorca obdarzył firmę followując jej kanał. Polskie marki dopiero się tego uczą. Co sprawia im największe trudności?

Tablet zamiast książki?

Żyjąc w ciągłym biegu stawiamy na szybkość i mobilność. Żądamy natychmiastowego dostępu do treści, zadowalamy się szczątkami informacji i oczekujemy silnych bodźców – multimediów.

Nasze debaty

Rekomendacja, zaufanie, ludzie

O znaczeniu eventu w komunikacji marketingowej dyskutują przedstawiciele agencji i firm je organizujących.

Pożytek z lajków

Co decyduje o dużej roli mediów społecznościowych w komunikacji firm – dyskutują specjaliści od rynku Internetu oraz od komunikacji korporacyjnej w firmach.

Takie reklamy, jakie społeczeństwo

Klient, agencja, dom mediowy, medium – wszyscy są uczestnikami rynku zwanego reklamą. Ale mimo deklaracji o partnerstwie nie zawsze udaje im się grać do tej samej bramki

Wygrywają marki z pomysłem

O tym, jak dziennikarze i konsumenci wpływają na brandy i co zmieniły social media w pracy PR-owców, rozmawialiśmy w warszawskim hotelu Hilton przed ogłoszeniem wyników badania Top Marka

Archiwum tekstówFreelinker

korektor
redaktor stron WWW
redaktor
dziennikarz prasowy
dziennikarz prasowy
redaktor stron WWW
redaktor
Copyright 2015© Press sp. z o.o. sp.k.
Created by GoldenSubmarine